Rodinná společnost s více než dvacetiletou historií

Společnost Stavex Kutná Hora je dlouholetým výrobcem a dodavatelem nízkoenergetických a pasivních domů na českém trhu. Naším cílem je vyprojektování a výstavba domu dle přání zákazníka. Domy jsou dodávány jak v difuzně uzavřeném, tak difuzně otevřeném systému. Na konstrukci domů je použito výhradně KVH řezivo a materiály od renomovaných výrobců.

Veškeré použité materiály a prvky jsou atestovány. Také konstrukční systém, výroba a montáž jsou certifikovány a dozorovány u VVÚD. Jsme členem ASOCIACE DODAVATELŮ MONTOVANÝCH DOMŮ (ADMD), čímž naše firma musela splnit požadavky pro získání DOKUMENTU NÁRODNÍ KVALITY a zařadila se mezi nejprestižnější firmy zabývajících se výstavbou dřevostaveb v ČR.

Individuální přístup

Naším cílem je vyprojektování a výstavba domu dle přání a rodinných zvyklostí zákazníka. Ke každé zakázce přistupujeme velmi pečlivě a vážíme si důvěry, kterou jsme od Vás dostali. Montovaný dům od nás se přizpůsobí Vám a ne naopak. Každý námi postavený dům je naše vizitka a ne jen odškrtnutá kolonka nějakého výrobního závodu.

Profesionální přístup

Letité zkušenosti managmentu i jednotlivých pracovníků, kteří pracovali v oboru dřevostaveb i v zahraničí, včetně důrazu na proškolené vlastní montážníky jsou předpokladem pro kvalitní stavbu. Naši zaměstnanci se zúčastňují školení a seminářů v oboru a jsou držitelé certifikátů od nejdůležitějších dodavatelů, zejména pro suchou výstavbu.

Garantovaná cena

Po celou dobu výstavby Vašeho domu garantujeme pevnou smluvní cenu. Smlouva o dílo je rozdělena na spodní stavbu (základová deska) a vrchní stavbu, její součástí je cenová kalkulace a standardní řešení, kde je podrobně popsáno vybavení domu a rozsah prací. Každý zákazník má již od začátku stavby jasný manuál co vše má dům obsahovat a může si vše lehce kontrolovat.

Dům na klíč od jednoho dodavatele

Postavíme Vám dům od základové desky včetně přípojek až po variantu na klíč. Po celou dobu stavby jednáte pouze s jedním dodavatelem, veškerou koordinaci prací a řemesel uděláme za Vás. Naprostou většinu prací provádí naši kmenoví zaměstnanci.

Tradice a zkušenost

Naše společnost jako pokračovatel rodinné firmy Stavex – ing. Marhan a syn má celkem 25 letou historii. Na počátku bylo know-how norské firmy Systemhus, dnes se opíráme o vlastní, mnohaleté zkušenosti.

Zajistíme financování

Zajistíme Vám financování výstavby domu našimi specialisty.

Certifikáty