Proč rodinný dům od firmy Stavex?

Individuální přístup

Individuální přístup

naším cílem je vyprojektování a výstavba domu dle přání a rodinných zvyklostí zákazníka. Ke každé zakázce přistupujeme velmi pečlivě a vážíme si důvěry, kterou jsme od Vás dostali. Montovaný dům od nás se přizpůsobí Vám a ne naopak. Každý námi postavený dům je naše vizitka a ne jen odškrtnutá kolonka nějakého výrobního závodu.

Profesionální přístup

Individuální přístup

Letité zkušenosti managmentu i jednotlivých pracovníků, kteří pracovali v oboru dřevostaveb i v zahraničí, včetně důrazu na proškolené vlastní montážníky jsou předpokladem pro kvalitní stavbu. Naši zaměstnanci se zúčastňují školení a seminářů v oboru a jsou držitelé certifikátů od nejdůležitějších dodavatelů, zejména pro suchou výstavbu.

Garantovaná cena

Individuální přístup

Po celou dobu výstavby Vašeho domu garantujeme pevnou smluvní cenu. Smlouva o dílo je rozdělena na spodní stavbu (základová deska) a vrchní stavbu, její součástí je cenová kalkulace a standardní řešení, kde je podrobně popsáno vybavení domu a rozsah prací. Každý zákazník má již od začátku stavby jasný manuál co vše má dům obsahovat a může si vše lehce kontrolovat.

Dům na klíč od jednoho dodavatele

Dům na klíč od jednoho dodavatele

Postavíme Vám dům od základové desky včetně přípojek až po variantu na klíč. Po celou dobu stavby jednáte pouze s jedním dodavatelem, veškerou koordinaci prací a řemesel uděláme za Vás. Naprostou většinu prací provádí naši kmenoví zaměstnanci.

Tradice a zkušenost

Tradice a zkušenost

Naše společnost jako pokračovatel rodinné firmy Stavex - ing. Marhan a syn má celkem 25 letou historii. Na počátku bylo know-how norské firmy Systemhus, dnes se opíráme o vlastní, mnohaleté zkušenosti.

Zajistíme financování

Zajistíme financování

Zajistíme Vám financování výstavby domu našimi specialisty.