Realizace: 2020.

Když jsme se s manželem rozhodli nechat si postavit dřevostavbu, hledali jsme na trhu různé firmy, které by nám pomohli náš sen realizovat. Již od první schůzky s panem Marhanem jsme věděli, že firma Stavex bude tou pravou firmou. Hledali jsme takovou firmu, která nás celým procesem stavby provede, bude schopna vyslyšet naše požadavky a zároveň vše poběží tak, jak by mělo, aniž bychom se my museli přebytečně angažovat. Chtěli jsme někoho, kdo stavbu dokáže skvěle zorganizovat, a my se budeme starat jen o to nejnutnější.

Proto jsme se rozhodli pro firmu Stavex. Již od začátku s nimi byla bezproblémová komunikace. Vždy okamžitě reagovali na naše podněty a byli ochotni poradit jako odborníci. Z jejich strany se nám dostalo jasných a srozumitelných instrukcí, co vše máme zařídit, co si máme v který čas vybrat, aby stavba zbytečně nestála a my tak mohli velice rychle bydlet. Nyní v domě bydlíme již skoro pět měsíců a nemáme sebemenších výtek. Firmu Stavex bychom doporučili pro jejich spolehlivost a vstřícné jednání.

Svobodová
18.11.2018

Realizace: 2016.

Spokojenost s firmou STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o., maximální služby, dodržení termínů.

Časar Jiří
RD Horní Krupá
06.04.2017

Pro firmu STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o. jsme se rozhodli především proto, že se jedná o menší, rodinnou firmu s dlouhou tradicí. Jejich profesionální přístup, ochota, kvalita vybraných dodavatelů a výsledná kvalita provedené práce nás pouze utvrdili v tom, že jsme se rozhodli správně. Firmu bychom rozhodně doporučili všem, co ocení kvalitní řemeslnickou práci a ze všech možných firem na trhu chtějí zvolit jistotu.

Kužílek Pavel
RD Chrustenice
06.04.2017

Na firmu STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o. jsme narazili náhodou na internetu, reference od známých a přátel jsme využít bohužel nemohli. Na trhu se vyskytuje spousta firem, které nabízí dřevostavby, ale naše volba byla jednoznačná hlavně kvůli přístupu, kterým se zástupci firmy prezentovali. Vše od výběru domu jako takového až po doladění nejmenších detailů šlo rychle, vše nám bylo předvedeno a vysvětleno. V průběhu stavby s námi zástupci firmy řešili každý detail pro naši maximální spokojenost. Myslíme si, že mnoho firem dokáže vzít projekt, který si necháme vytvořit a postaví ho.

Pro nás je ale důležité i to, aby nám někdo řekl, že to, co jsme si vybrali, třeba není praktické nebo zbytečně finančně velmi nákladné. Myslíme tím ty detaily, které člověka, který si nechává stavět jeden dům za celý život, prostě nenapadnou a je rád, že mu někdo pomůže, což se zde povedlo. Dům jsme si přebírali na konci roku 2016, takže ještě moc zkušeností s bydlením nemáme. Vše ukáže až čas, ale prozatím jsme se vším spokojení.

Bendová Dana
RD Trnová
20.01.2017

Jedná se opravdu o kvalitní firmu, za kterou je vidět její práce.

Ing. Karlovský Lukáš
RD Hoštice u Vodochod
20.01.2017